Дитячими долоньками закриємо Україну

Дата: 02.05.2023 10:49

Під таким гаслом 27 квітня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності, а також виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ізяславської міської територіальної громади.

Дійство розпочалося у холі Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва прекрасним хореографічним попурі вихованців гуртка ансамблю бального танцю «Плеяда» (керівник Руслан Кузема).

Конкурсна програма продовжилась переглядом експозиції виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, на якій вихованцями були представлені понад 120 робіт у 22 номінаціях, сімейні виставки творчих робіт родини керівника гуртків Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва Юлії Ляшук та родини вихованки будинку творчості Анни Мартинюк. Також юними майстрами було проведено 10 різнопланових майстер-класів: оберіг «Мотанка-браслет» і «Весняний птах із фетру» (підготували вихованка гуртка «М’яка іграшка» Андрєєва Вікторія (кер. І.Карпіна)); "Українка" ((брошка з бісеру) підготувала Анна Мартинюк (кер.О.Мартинюк)); валяння з вовни та з бісероплетіння (підготували Марійка та Софія Ляшук (кер.Ю.Ляшук)); акватипія "Гортензія" (підготувала керівник гуртка В.Сидорчук); з орігамі "Квітка троянда" (підготувала Лагоднюк Дарія); виготовлення поробки з ниток "Пташечка" (підготувала Юлія Шайдюк (кер.гуртка О.Ліщук)); з графіки "Скетч Г'ю Денсі" (показала вихованка образотворчого гуртка будинку творчості дітей та юнацтва  Чулкова Маргарита (кер.О.Мартинюк)); нетрадиційного малювання "Незабудки" (підготувала Грейман Катерина (кер. О.Мартинюк)). Під час ознайомлення із виставкою цікаво було переглянути стенд з фотороботами вихованців "Фотогуртка" (кер.І.Карпіна), а також інсталяцію "Все буде Україна", присвячену оберегам для воїнів Збройних Сил України, які виготовляли і продовжують виготовляти учні освітніх закладів Ізяславщини.

Після цього відбулася патріотична концертна програма за участю вихованців будинку творчості дітей та юнацтва, під час якої панувала тепла та привітна атмосфера. Підтримати юних артистів прийшли батьки, учні та вчителі закладів освіти громади.

Концерт складався із 17 різножанрових номерів, яких було відібрано після проведення відбіркового етапу. Вокальний жанр представили колективи Ізяславського ліцею №2 ім.О.Кушнірука (кер.Л.Грубіян), Ізяславського ліцею №5 ім.О Онищука (кер.В.Мордач та В.Рига), Радошівського ліцею (кер.В.Горох). Фольклорний жанр представив колектив "Калина-малина" Ріпківської гімназії (кер.Н.Міщук). Хореографічний жанр представили ансамбль народного танцю "Барвограй" (кер.З.Кузема) та ансамбль бального танцю "Плеяда" (кер.Р.Кузема) Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва.

Літературно-мистецький жанр представляли учні Ізяславської гімназії № 4 ім.В.Кобернюка (кер.О.Велика-Яцюк), Ізяславського ліцею № 2 ім.О.Кушнірука (кер.Л.Грубіян), Ізяславського ліцею №1 ім.М.Поповича (кер.Н.Притульська) та гурток "Ляльковий театр" Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва (кер.І.Карпіна).

Фото без описуПредставники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, які оцінювали творчий звіт, відмітили гарну підготовку учасників концертної програми, організацію і проведення виставки образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва. Журі високо оцінило виступи хореографічного колективу ансамблю народного танцю «Барвограй» (керівник Зоряна Кузема), фольклорного ансамблю Ріпківської гімназії (керівник Наталія Міщук), солісток Лілії Друзь, учениці Ізяславського ліцею №5 ім.О.Онищука (керівник Віктор Горох) та Софії Ісаєнко, учениці Ізяславського ліцею №2 ім. О.Кушнірука (керівник Людмила Грубіян).

По завершенню святкового дійства зі словами вдячності до учасників та всіх присутніх звернулась заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталя Жолобок.