Відбулась групова консультація у Центрі Пробації

Дата: 01.05.2023 16:47

1 травня  відбулася групова консультація для осіб, які перебувають  на обліку  Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області.

Участь  у заході взяли провідний інспектор  Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Вадим Левченко та провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк.

Вадим Левченко  наголосив на необхідності  своєчасних та регулярних відвідувань Центру Пробації, участі в індивідуальних та групових консультаціях. Для осіб, які перебувають на обліку центру пробації, вкрай важливо дотримуватись обачної поведінки, адже скоєне кримінальне правопорушення під час перебування під іспитовим строком може призвести до реального позбавлення волі.

Юлія Потюк ознайомила присутніх із роботою КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради, видами  послуг, які можна отримати в зазначеній організації. Також зазначила, що від кожної людини залежить якість її життя. Алкоголь та наркотики ніколи не допоможуть вирішити проблеми, знайти роботу, налагодити взаємостосунки в родині. Кожен повинен зробити висновки після скоєних правопорушень, проаналізувати свої помилки з метою їхнього недопущення у майбутньому.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Ізяславської міської ради