Дітлахи - наше майбутнє і від нас залежить, яке воно буде

Дата: 01.05.2023 15:55

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що значна частина сімей потребує соціально-психологічної допомоги через проблеми, які виникають між членами сім'ї, так і між сім'єю та її зовнішнім оточенням. Однією із впливових форм роботи із батьками таких сімей є заслуховування їх на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини міської ради.

Минулого тижня відбулось чергове засідання комісії, на якому  розглядались питання щодо позбавлення батьківських прав двох батьків відносно своїх дітей, а також визначення місця проживання малолітньої дитини. Сім’ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам.

Члени комісії розглянули представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених, з'ясували всі факти та обставини по кожному окремому питанню порядку денного. У підсумку прийнято конструктивні рішення в інтересах дітей й взято на контроль до їх повного виконання.