Обдарованим дітям та провідним митцям області вручено сертифікати на персональні стипендії

Дата: 12.04.2023 16:19

Вже котрий рік присуджуються персональні стипендії Хмельницької обласної адміністрації десяти провідним митцям області та десяти обдарованим дітям і творчій молоді. Кандидатів обирають на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. Це можуть бути митці, творчість яких здобула широке визнання і служить збагаченню духовності народу, примноженню цінностей культури і мистецтва Хмельниччини та обдаровані діти і творча молодь, які досягли високого виконавського рівня, проводять активну творчу діяльність суспільного значення, а їхні досягнення є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання області, сприяють культурно – естетичному вихованню підростаючого покоління і населення загалом.

За результатами роботи конкурсної комісії по присудженню стипендій і у цьому році обрали найдостойніших. Серед них є юні мешканці Ізяславщини:

Бурик Віталій – студент ІV курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» класу туби Хмельницького фахового музичного коледжу імені В.І. Заремби;

Якобчук Богдана –   учениця мистецької школи “Ізяславська школа мистецтв”.

Сьогодні, 12 квітня, перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін здійснив приємну місію та вручив сертифікати на персональні стипендії провідним митцям області, а також обдарованим дітям та творчій молоді. Провідні митці  щомісячно впродовж року будуть отримувати по 700 грн., а обдаровані діти та творча молодь по 500 грн.

Ми пишаємось нашою талановитою молоддю. Вітаємо із перемогою та бажаємо творчої наснаги, успіхів і нових здобутків!

Стипендія - це ще одна можливість для ПЕРЕМОГИ! Перемоги над собою  та над викликами, з якими ми зустрічаємось щодня.