Закликаємо зустріти померлого бійця «живим коридором» з українською символікою

Дата: 09.04.2023 21:13

Фото без опису

Завтра, 10 квітня, орієнтовно о 09:30 год. повертається до рідного дому наш новітній Герой, 53-річний ізяславчанин, сержант, начальник складу паливно-мастильних матеріалів Дацюк Віктор Миколайович…. на щиті. Російські загарбники цинічно відібрали життя у нашого земляка на Харківщині під час ракетного обстрілу з боку збройних формувань окупанта

Маршрут кортежу із тілом загиблого пролягатиме до рідного дому бійця (вул. Зелена, 18).

Маємо надію, що небайдужі громадяни у місті Ізяслав зустрінуть полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану нашому оборонцю, який віддав своє життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

Також нагадуємо, що у цей же день, об 11.00 год. на центральній площі м.Ізяслав відбудеться церемонія прощання із новітнім Героєм.