Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 07.03.2023 р.

Дата: 07.03.2023 10:41

Рішення

виконавчого комітету Ізяславської міської ради

від 07.03.2023 р.

1. Про погодження штатного розпису КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня».

Додаток

2. Про внесення змін до структури та штатної чисельності КЗ «Ізяславський центр культурних послуг».

3. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

4. Про місячник благоустрою та санітарного очищення території населених пунктів Ізяславської міської територіальної громади.

5. Про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування (міський автобусний маршрут № 3 «Комбікормовий завод-Лабази»).

6. Про введення в дію рішень конкурсної комісії щодо визначення переможців конкурсів з вивезення побутових відходів на території Ізяславської міської територіальної громади.

7. Про створення, організацію та функціонування пункту незламності.

8. Про видалення зелених насаджень.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18  січня  2023  року  № 10.

10. Про надання згоди на проведення психіатричного огляду малолітньої дитини, без згоди батька.

11. Про затвердження висновків органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

12. Про надання дозволу на вчинення правочину.

13. Про утворення адміністративної комісії.

14. Про приватизацію квартири.

15. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

16. Про надання допомоги на поховання.

17. Про надання дозволу на перепоховання останків померлої.

18. Про затвердження висновків незалежної оцінки про вартість об’єктів комунальної власності.