На Ізяславщині почастішали випадки СOVID

Дата: 03.04.2023 14:28

Останнім часом стрімко збільшилась кількість хворих на COVID-19. ℹЗа інформацією Ізяславського лабораторного відділення за минулий тиждень (в період з 27.03.2023 по 02.04.2023) в Ізяславській міській територіальній громаді зафіксовано 18 підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (серед яких – 1 дитина віком до 3-х років). П’ятеро пацієнтів госпіталізовано до КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня»,  11  осіб - видужало. Упродовж тижня летальних випадків з діагнозом COVID-19, на щастя, не зафіксовано. Проте коронавірус нікуди не зник.
️Як нагадують медики, найнадійніший захист від тяжкого перебігу COVID-19 — вакцинація. Крім того, слід не забувати і про протиепідемічні заходи.
🟠
🔵Тож:
✅ Вакцинуймося

✅ Використовуймо засоби особистого захисту

✅ Зберігаймо соціальну дистанцію

✅Збалансовано харчуймося, дихаймо свіжим повітрям та регулярно провітрюймо приміщення.

🔺А за перших ознаках вірусного захворювання (температура, кашель, нежить тощо) ідентифікуймо причину, зателефонувавши лікарю, з яким укладено декларацію.

🔵🟠Будьте здорові❗ Бережіть себе😉