Дбаємо про благоустрій рідної Ізяславщини

Дата: 23.03.2023 16:58

Наразі триває весняний місячник з благоустрою та санітарного очищення у населених пунктах Ізяславської міської територіальної громади.

Сьогодні, 23 березня, свою лепту в скарбничку добрих справ міста внесла  дружня освітянська родина – Ізяславський ліцей № 1, Ізяславський ліцей № 2, Ізяславський ліцей № 5, Ізяславська  гімназія № 4 імені В.Кобернюка, Ізяславський будинок творчості дітей та юнацтва, а також Ізяславська дитяча школа мистецтв.

Цього сонячного, погожого дня вдалося зробити чимало. Прибиранням були охоплені не лише території закладів освіти та їхні прилеглі території, а й за межами їх. Взявшись дружно за госпінвентар, освітянами були проведені роботи з прибирання сміття, очищення газонів, побілення бордюрів, впорядкування шкільних квітників, тощо.

Робота виконувалася якісно, швидко та добросовісно.  Педагоги власним прикладом довели, що спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку нашого спільного дому.

Фото без описуЗакликаємо усіх мешканців, керівників підприємств, установ і організацій, приватних підприємців приєднатись до подібних заходів щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах  нашої громади.

Не будьмо байдужими!