ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ «ОЛІМПІЙСЬКА НАДІЯ» СЕРЕД ДІВЧАТ

Дата: 20.03.2023 16:11

У суботу, 18 березня, відбувся турнір з волейболу «Олімпійська надія» серед дівчат 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Ізяславщини. У змаганнях взяли участь 5 команд: Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука, Ізяславського ліцею № 5. Імені О.П.Онищука, Михлянського та Радошівського ліцею.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Переможцями турніру стала команда Радошівського ліцею, друге місце посіла команда Михлянського ліцею, а третє місце здобула команда Ізяславського ліцею № 5  імені О.П.Онищука.

Фото без описуПереможців турніру нагородили грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради. Також кращих гравців команд відзначено сувенірами ГО «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення».

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!