Священний вогонь пам'яті не згасає

Дата: 14.03.2023 17:15

Сьогодні, 14 березня, знову в пам’яті зринає день, коли місто Ізяслав розірвала страшна новина – в зоні бойових дій загинув наш земляк - ізяславчанин, старший солдат, старший навідник гранатометного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти гірського штурмового батальйону Рагімов Руслан Камілович. Сьогодні минає рівно рік, як перестало битись серце нашого новітнього Героя, вірного сина народу України.

Віддати данину глибокої вдячності загиблому прийшли до його останнього місця спочинку вдячні земляки. Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять Руслана та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, а також поклали квіти до могили нашого земляка.

Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни, – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш новітній Герой Руслан Рагімов. Він пожертвував найціннішим, що є в людини, – власним життям, заради того, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною Державою. На жаль, ми не можемо його повернути, та ми бережемо спогади про кожного з новітніх Героїв і низько схиляємося перед величчю їх подвигу.