Дата: 13.03.2023 17:56

Українська земля…. Щедро омита кров’ю її оборонців, які ціною свого життя захищали право українців самостійно господарювати у своєму домі, на своїй Богом даній землі. Серед них й наші земляки.

Сьогодні, 13 березня, у день роковин пролунав дзвін за 50-річним військовим з Мокреця Лютарського старостинського округу Коротенком Валерієм Анатолійовичем, котрий загинув внаслідок обстрілу російськими військовими території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, більш відомий як «Яворівський військовий полігон» на Львівщині. Ще жити й жити… Проте доля розпорядилася інакше.

У цей пам’ятний день, розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, вдячними земляками було віддано гідну шану світлій пам’яті Валерію, а також вшановано його хвилиною мовчання.

Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє. Слава Героям!