З кожним роком кількість послуг, що надає Ізяславський ЦНАП, збільшується

Дата: 13.03.2023 08:27

Першочерговим пріоритетом роботи центру надання адміністративних послуг Ізяславської міської ради залишається забезпечення доступу громадян і бізнесу до якісних та зручних адміністративних послуг.

На засіданні тридцять четвертої сесії Ізяславської міської ради 8 скликання  перелік адміністративних послуг було розширено, зокрема доповнено перелік послуг Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області «Реєстрацією осіб, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу».

Крім того, у Центрі надання адміністративних послуг міської ради Ви маєте можливість отримати нові адміністративні послуги Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці:

1. Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на  експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

2. Анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

3. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

4. Реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

5. Перереєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

6. Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

7. Реєстрація зміни відомостей у декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

8. Продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

9. Тимчасова реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

10. Переоформлення дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

11. Видача свідоцтва на придбання вибухових матеріалів промислового призначення.

12. Видача свідоцтва на зберігання (експлуатацію місця зберігання) вибухових матеріалів промислового призначення.

13. Видача гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.

14. Переоформлення гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення

Із повним переліком адміністративних послуг, які здійснюватимуться  через Центр надання адміністративних послуг Ізяславської міської ради, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради https://izyaslav-miskrada.gov.ua/informacijni-kartki-14-03-08-07-02-2022/.

Телефони для консультацій у ЦНАПі: тел. (03852) 4-00-09, е-mail:  izcnap@ukr.net

Ми працюємо для ВАС!