Пам’ять про нашого земляка живе у серцях кожного!

Дата: 12.03.2023 12:45

Після повномасштабного вторгнення російського окупанта на територію України, як і у 2014 році, тисячі простих українців стали солдатами сво­го народу. Звичайні мирні люди. Кожен із них мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Та, на жаль, за заповітну споконвіку мрію українського народу відважні воїни платять надвисоку ціну — власне життя. Одним із них був наш земляк з с.Радошівка, водій-регулювальник військової частини А7083, старший солдат Севрук Олександр Сергійович. Рік тому 12 березня для бійця все зупинилось… Тепер вже ніколи не переступить поріг рідної домівки, вже ніколи не обійме свою кохану та дітлахів. Ніколи вже не побачить мати свого синочка, не зустріне з далекої дороги, в яку проводжала захищати Вітчизну. Тепер йому навіки 33 ...

Сьогодні, аби вшанувати світлу пам’ять воїна, до місця його останнього спочинку прийшли рідні, друзі, односельці. Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять Олександра та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, поклали квіти до могили свого односельчанина-воїна та теплими словами згадували його.

Пам’ять про нашого земляка живе у серцях кожного! Вічна йому слава!