За нас правда, за нас слава. І воля святая!

Дата: 09.03.2023 16:08

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує український народ. Проте справжнім рупором української свідомості у всі часи є Тарас Григорович Шевченко. Щороку у ці березневі дні мешканці Ізяславщини, як і по всій Україні, збираються в одну велику українську родину для того, щоб віддати шану та вкотре схилити голови перед провісником нового життя Тарасом Шевченком. Цей рік не став винятком.

Сьогодні, 09 березня, відбувся тематичний захід, присвячений 209-ій річниці від дня  народження Тараса Григоровича Шевченка – людини, яка присвятила своє свідоме життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, тісно пов'язаної із стародавньою православною козацькою культурою та звичаями України.

Понад 200 років минуло, та, на жаль, практично нічого не змінилося. Мабуть, як і тоді, росіяни досі вважають українську землю своїм шматом і не можуть змиритися з тим, що українці – волелюбивий народ.

Під час заходу працівниками Ізяславської центральної бібліотеки було продекламовано рядки віршів велетня духу і співця народної свободи. Адже Шевченкове слово - духовний код української нації, це неначе молитва на вустах усіх, хто стояв та продовжує стояти на варті боротьби за вільне та щасливе майбутнє нашої держави.

Захід завершився покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка.

У старостинських округах Ізяславщини також відбулись тематичні заходи з нагоди вшанування пам'яті Кобзаря.

Ми все подолаємо, з Україною в серці!

Слава українському пророку! Слава Україні! Героям слава!