Привітання Ізяславського міського голови з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2023 10:38

Сьогодні, коли український народ ціною життя найкращих своїх героїв, вже понад 378 днів поспіль від повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ, виборює своє право на життя у вільній та незалежній Україні, 8 березня нагадує нам, що це день зовсім не про «‎жіночність, весну та красу». Це день про жіночу силу та незламний характер, про жагу до життя та внутрішній вогонь.

Українські жінки — особливі. Це феномен, який немає аналогів у світі. Ви захищаєте Батьківщину, рятуєте постраждалих воїнів у госпіталях, героїчно допомагаєте в опорі ворогу, долучаючись до волонтерських організацій, виховуєте покоління, надихаєте, робите внесок у всі сфери життєдіяльності держави і підставляєте чоловікам своє сильне плече.

Своєю безмежною любов’ю ви наповнюєте життєві будні яскравими фарбами, спонукаєте чоловіків до шляхетних вчинків та добрих справ, спонукаєте на подвиги й звитяги, надихаєте на здобуття перемоги у війні з окупантами. Доземний уклін вам!

Особливі слова підтримки висловлюю матерям, які не дочекалися своїх синів та доньок з війни. Нехай загоюються ваші душевні рани, а гордість за дітей, наших Героїв, наповнює ваші серця.

Як би не було важко, а в цей непростий для всієї нашої країни час дуже важливо не втрачати бойового духу, а також оптимізму. Ви – наша підтримка і опора.

Переконаний, що Україна здобуде довгоочікувану Перемогу, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати жіночої чарівної посмішки. Лише ваша підтримка, мужність, відвага, воля до перемоги, дбайливі руки і небайдужі жіночі серця допоможуть  перебороти всі перепони та негаразди сьогодення.

Зі святом, берегині українського духу! Низький уклін всім захисницям!

З найкращими побажаннями,

Ізяславський міський голова                                             Сергій Шлегель