5 пунктів, на які потрібно звернути увагу при виборі LED-ламп

Дата: 07.03.2023 11:43

Щоб було більше таких днів зі світлом, нам усім потрібно розумно споживати електроенергію.

️Можна почати з заміни ламп розжарювання на LED.
Як результат, у вас буде більш безпечне для зору освітлення та економія, що може сягати понад 80%. Адже такі лампи споживають до 10 разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання.

Отже, пропонуємо 5 пунктів, на які потрібно звернути увагу при виборі LED-ламп
Світловий потік.
Вимірюється у люменах (Лм, lm) та визначає кількість світла, що випромінюється лампою. Чим більше цей показник, тим вище рівень освітленості приміщення.
Тип цоколю.
Усе залежить від того, в який патрон світильника ви будете встановлювати лампу. Традиційними побутовими цоколями вважаються Е14 (діаметр 14 мм) та Е27 (діаметр 27 мм).
Колірна температура.
Цей параметр впливає на комфорт та затишок у кімнаті. LED-лампи з теплим світлом мають температуру 3000К, нейтрально-білим – 4000-4100К, холодним – 5000К та вище.
Функціональність.
Зверніть увагу на сучасні лампи з інноваційними функціями. Наприклад, розумне освітлення може мати опцію управління голосом та дистанційного керування зі смартфона через мобільний застосунок.
Термін експлуатації.
Обирайте відомі та перевірені бренди. Вони гарантують надійність ламп та довгий термін експлуатації.
 Порада: щоб відчути суттєву економію, встановіть LED-лампи в усій оселі