Інтереси та права дітлахів мають стояти на першому місці

Дата: 07.03.2023 10:48

Кожна дитина потребує піклування та відчуття своєї необхідності. Адже ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Проте, не всі батьки цим переймаються. Вони ухиляються від виконання батьківських обов’язків, ведуть антигромадський спосіб життя й не створюють належних умов для виховання та проживання своїм дітям.

Коли постає питання доцільності позбавлення таких безвідповідальних батьків прав на участь у вихованні їхніх дітлахів, то винуватці намагаються не допустити цього.

Питання доцільності позбавлення батьківських прав п’ятьох батьків вивчалось в п’ятницю минулого тижня на засіданні комісії з питань захисту прав дітей Ізяславської міської ради. Принципово та виважено комісія підходила до розгляду цих питань, з'ясовувались факти і обставини по кожному питанню окремо.

Крім того, значну увагу було приділено питанням виконання батьківських обов’язків матері відносно своєї малолітньої дитини, а також визначення місця проживання неповнолітньої дитини з батьком.

По порушених питаннях були заслухані як заявники, так і члени комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени були одностайні у вирішенні усіх питань порядку денного.

Крім того було переглянуто та  затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку відділу «Служба у справах дітей» міської ради.