В Ізяславі відбувся турнір з волейболу

Дата: 06.03.2023 15:37

В суботу, 04 березня, відбувся  турнір з волейболу серед юнаків 5-9 класів  закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради "Олімпійська надія".

Змагання проводилися з метою залучення школярів до фізичної культури і спорту, популяризації волейболу, як доступного виду спорту серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, пропаганди здорового способу життя. Спортивні змагання,  безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей.

Змагались семеро команд від Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука, Мислятинського ліцею, Михлянського ліцею, Ріпківської гімназії, філії Васьковецької гімназії Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука.

Змагання проходили у двох підгрупах, після цього команди боролися в стикових іграх. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. Та все ж перемогу здобула команда філії Васьковецької гімназії Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука. Другу сходинку посіла команда Михлянського ліцею, а третє місце виборола команда Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука.

Також слід відзначити гру команд Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича, Ізяславського ліцею №5 імені О.П. Онищука, Мислятинського ліцею, Михлянського ліцею, Ріпківської гімназії, які відстоювали честь школи та незалежно від результату вже зробили великий крок назустріч своєму спортивному розвитку.

По завершенню гри переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!