7 школярів Ізяславщини – серед призерів обласних олімпіад

Дата: 01.03.2023 13:55

Днями завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, участь у якому брали й школярі Ізяславщини.

Надзвичайно пишаємось тим, що наша талановита учнівська молодь, продемонструвавши гідний рівень знань та неабияку ерудицію, здобула почесні призові місця у цій нелегкій інтелектуальній боротьбі.

А ось список талановитих олімпійців нашої громади:

з української мови:

ІІІ місце - Аліна ВЕРЕМІЄНКО, учениця 11 класу  Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука  (учителі Ірина ВЕРЦІНСЬКА, Таїсія САВЮК).

з біології:

ІІІ місце - Лаура КЛИМЧУК,  учениця 8 класу  Ізяславського ліцею №5  імені імені О.П.Онищука  (учитель Олена РАБЧЕВСЬКА).

з географії:

ІІІ місце - Олексій ЛІСКОВИЙ,  учень 11 класу  Ізяславського ліцею №1  імені Мирослава Поповича (учитель ТЕРМЕНСЬКА Тетяна Миколаївна) та Марина КАРАЩУК, учениця 9 класу Білівського ліцею (учитель АНДРОЩУК Ірина Вікторівна).

з фізики:

ІІІ місце - Тарас ЛИЧИК, учень 8 класу  Радошівського ліцею Ізяславської міської ради (учитель Лариса ГОРОХ).

з англійської мови:

ІІІ місце - Аліна  ВЕРЕМІЄНКО, учениця 11 класу  Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради (учитель Інна ПЛАКСІЙ) та Анна ЛИЧИК, учениця 10 класу  Радошівського ліцею Ізяславської міської ради (учитель Яна ЯРОХІНА).

Висловлюємо щиру вдячність учасникам Всеукраїнських учнівських олімпіад та їхнім вчителям за довіру представляти Ізяславщину на обласному етапі! Бажаємо переможцям, щоб здобуті перемоги стали першою сходинкою до великих перемог у навчанні та житті! Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому! Завжди впевнено йдіть до мети і тоді весь світ схилиться перед вами!