Двоє вихованців Ізяславської ДЮСШ будуть представляти Хмельниччину на Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу

Дата: 27.02.2023 10:31

25 лютого 2023 року в м.Хмельницький в спортивному залі ДЮСШ-3 відбувся особистий відбірковий чемпіонат Хмельницької області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2008 років народження та молодших, метою якого було відібрати три  юнаки і три дівчини, які будуть представляти Хмельниччину на чемпіонаті України з 8 по 12 березня, що відбудеться на Львівщині.

Із вітальним словом виступила начальниця  управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Наталія Томосяк.

Фото без описуІзяславську дитячо-юнацьку спортивну школу представили  три юнаки під керівництвом тренера-викладача Сергія Божкевича. Змагання пройшли досить напружено, оскільки усі учасники прагнули потрапити до ТРІЙКИ кращих. Незважаючи на усі складнощі  підготовки до змагань, хлопці Ізяславщини вибороли два призових місця та будуть представляти Хмельниччину на Всеукраїнських змаганнях:

Божкевич Сергій - І місце

Матющенков Ілля- ІІІ місце

Вітаємо із гарними результатами.