Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 18.01.2023 р.

Дата: 18.01.2023 14:45

питань, що розглядалися на засіданні виконавчого комітету

18 січня 2023 р.

1. Про затвердження плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2023 рік.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 23 грудня 2021 року № 197.

3. Про погодження внесення змін до організаційної структури та штатного розпису КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги»Додаток

4. Про проведення конкурсів на визначення виконавців послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів на території Ізяславської міської територіальної громади.

5. Про утворення комісії з питань виявлення, обліку та набуття у комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини.

6. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

7. Про припинення та встановлення піклування над дитиною-сиротою.

8. Про влаштування дитини-сироти до державного закладу на повне державне утримання.

9. Про затвердження списків квартирного обліку ДУ «Замкова виправна колонія (№58)».

10. Про затвердження розподілу службової квартири.

11. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

12. Про надання допомоги на поховання.

13. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ізяславської міської ради.