Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 23.02.2023 15:18
Кількість переглядів: 498

Фото без опису

 

 

На тому тижні під керівництвом міського голови Сергія Шлегеля відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради, у ході якого детально обговорювались шляхи вирішення нагальних питань життєдіяльності громади в умовах воєнного часу.

У рамках засідання ухвалено рішення так би мовити «технічного» характеру, а саме: звіт про виконання фінансового плану КП «Ізяславське міське бюро технічної інвентаризації» за 2022 рік; погодження штатного розпису КП «Житлокомунсервіс»; внесення змін до структури та штатної чисельності КЗ «Ізяславський центр культурних послуг»; оновлено склад постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Ізяславської міської територіальної громади.

Далі перейшли до блоку фінансових питань, а саме: внесення на розгляд ради проєкту рішення «Про внесення змін до Програми національного спротиву та заходів з територіальної оборони Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік» та проєкту рішення «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік», розгляд звіту про виконання бюджету Ізяславської міської ради за 2022 рік.

У ході обговорення останнього питання, було наголошено на тому, що за минулий рік до бюджету міської ради за рахунок усіх джерел надійшло доходів в сумі 256 099 065 грн., в тому числі до загального фонду – 244 117 862 грн., при плані 254 597 963 грн., що становить 95,9% до затвердженого  річного плану, до спеціального фонду надійшло 11 981 203 грн., при плані 13 295 200 грн. або 90,1%. Питома вага трансфертів в загальній сумі надходжень становить 34,9% (89 274 841 грн.), податків і зборів – 65,1% (166 824 224 грн.). До загального фонду надійшло офіційних трансфертів з державного бюджету в сумі 83 495 900грн., в тому числі базової дотації - 16 773 300 грн., освітньої субвенції – 66 722 600грн. Трансфертів з місцевих бюджетів за рахунок відповідних дотацій, субвенцій з державного бюджету  - 5 696 753 грн.

Видаткова частина  загального фонду міського бюджету за 2022 рік виконана в обсязі  239 612 821 грн., що становить 91,9 %  до   уточнених  річних  призначень.

Таким чином, громада завершила бюджетний 2022 рік із досить непоганими показниками у воєнний час, у великій мірі завдяки оптимізації та режиму жорсткої економії видатків.

Також на засіданні члени виконавчого комітету міської ради затвердили План основних заходів цивільного захисту Ізяславської міської субланки Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту на 2023 рік. Цим рішенням узгодили організаційно-методичні рекомендації з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях. Серед них – проведення навчань та тренувань, інвентаризація місцевого матеріального резерву, упорядкування обліку захисних споруд, перевірка систем оповіщення, комплекс заходів для запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах, сільськогосподарських угіддях, у лісових масивах, територіях і об’єктах природно-заповідного фонду та інших відкритих ділянках місцевості протягом пожежонебезпечного періоду, нещасних випадків з людьми на воді, надзвичайних ситуацій під час проходження осінньо-зимового періоду на підприємствах паливо-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства і об’єктах соціальної сфери та інфраструктури, тощо.

Окрім того, на засіданні одноголосно було підтримане рішення затвердити План профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, загибелі і травмування людей на них в Ізяславській міській територіальній громаді на 2023 рік.

Широке обговорення та підтримку з боку членів виконавчого комітету викликали проєкти рішень з питань житлово-комунального характеру.

Санітарне очищення територій населених пунктів – один з найважливіших заходів, спрямованих на забезпечення екологічного та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та охорону навколишнього середовища. Побутові відходи можуть створювати
санітарно-гігієнічну та епідеміологічну небезпеку внаслідок неприємних запахів та шкідливих хімічних сполук, які можуть бути присутні або утворюються в них, а також внаслідок присутності в них збудників інфекційних та паразитарних захворювань.

Розроблення схеми санітарного очищення населеного пункту спрямовується на зменшення впливу відходів на довкілля, покращення санітарного стану населених пунктів та покращення умов проживання мешканців, використання ресурсоцінних компонентів відходів. А тому визначено конкретні завдання на розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Ізяславської міської територіальної громади, які були затверджені на виконкомі міської ради.

Крім того, відповідно до заяв керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та розглянувши акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконком надав дозвіл Комунальному підприємству «Житлокомунсервіс» Ізяславської міської ради на видалення зелених насаджень (аварійних, фаутних, сухих та тих, які загрожують падінням майну та здоров’ю громадян), розташованих на території м.Ізяслав. Вказані роботи мають бути виконані до 01.04.2023 року, а також із дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах».

Далі учасники зібрання перейшли до блоку питань соціальної сфери. На порядок денний було винесено питання щодо: надання дозволу на вчинення правочину; затвердження висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей; приватизація квартири.

На завершення присутніми учасниками засідання обговорено та прийнято рішення стосовно надання допомоги особам на поховання їх рідних. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь