Звернення міського голови з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 10:04

Шановні жителі та гості Ізяславщини!

20 лютого  в  Україні  вшановується День Героїв Небесної Сотні, що став глибоким болем однієї з найдраматичніших подій на шляху розвитку нашої держави. Цей день став не просто чорною датою в календарі, він став точкою неповернення: до пострадянської моделі державницького устрою, до колоніальної залежності від росії, зрештою – до почуття меншовартості, яке нав’язували українцям протягом багатьох століть.

Лютневі дні 2014 року стали рішучим кроком до здійснення мрії  українців  жити у вільній, демократичній європейській державі. На жаль, це прагнення оплачено життям учасників революції Гідності. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення цих сміливців не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. Вони сміливо повстали проти наруги над волею народу. Заради майбутнього для оновленої, кращої України вони виконали те, про що кажуть нам рядки Гімну, — своє тіло і душу вони віддали за нашу свободу. Тепер воїни небесної сотні скорботним журавлиним ключем полинули до  вирію вічності, залишивши живою свою незламну віру в краще майбутнє.

Для нас є святим обов’язком зберігати пам’ять про Героїв Небесної Сотні. Схилімо у журбі голови, згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну!

Сьогодні скаженіла верхівка кремля знову випробовує нас на міцність та погрожує черговим вторгненням. Переконаний, ми вкотре доведемо, що українці непереможні, незламні, міцні духом та любов’ю до неньки України!

Тож цінуймо нашу єдність! Бережімо нашу державу!

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

міський голова Сергій Шлегель