19 лютого – День Державного Герба України

Дата: 19.02.2023 10:35

Золотий Тризуб на синьому щиті - це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував віковічну мрію про державність, соборність і незалежність. Сьогодні, вже 31 рік, як офіційно став нашим національним символом, який нині знають у всьому світі.

Золотий тризуб є стародавньою святинею, яка шанувалася, як магічний знак свого роду, оберіг українців. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює нашу незалежність і національну ідентичність.

Тризуб зображений як і століття тому на шевронах українських бійців - нащадків великих князів та сміливих козаків та  на прапорах, які майорять над звільненими від російських загарбників містами та селами.

Він сьогодні об’єднує усіх патріотів, котрі захищають суверенітет і територіальну цілісність України від окупантів та веде до Перемоги України.

Тож цінуймо своє, будьмо гідними нашої історії, шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали і, на жаль, продовжують помирати кращі сини та доньки української землі!

Пишаймося тим, що ми українці.

Разом ми зможемо ВСЕ!

З Днем Державного Герба!