Модернізована школа – найкращий старт для школярів

Дата: 17.02.2023 10:32

Із технічним прогресом щороку змінюється і оснащення в кабінетах навчальних закладів. Восени минулого року два опорних закладів освіти Ізяславщини отримали від Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ)  кошти по 3 тисячі доларів кожен: Білогородський ліцей та Ізяславський ліцей № 5 імені О.П.Онищука. Ці кошти можна було використати на:

• поточний ремонт будівель опорних закладів;

• підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального;

• засоби для навчання, комп’ютерне та інше обладнання, зокрема програмне забезпечення, послуги з доступу до Інтернету.

Завдяки подібним програмам як ЮНІСЕФ навчальні заклади Ізяславщини мають можливість приємно змінюватися та осучаснюватися, адже модернізована школа – найкращий старт для школярів.

Отже, за отримані кошти Ізяславський ліцей № 5 імені О.П.Онищука придбав одномісні учнівські парти, стільці та аудиторні дошки. А  Білогородський ліцей замінив внутрішні двері у класах.

Завдяки такій ініціативі вищезгадані навчальні заклади також отримали контейнери для води та теплі ковдри для облаштування бомбосховища.