Проєкти на засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради VIII скликання 16 лютого 2023 року

Дата: 15.02.2023 08:50

питань, що розглядаються на засіданні виконавчого комітету

16 лютого 2023 року.

1. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Ізяславське міське бюро технічної інвентаризації» за 2022 рік.

2. Про погодження штатного розпису КП «Житлокомунсервіс».

3. Про внесення змін до структури та штатної чисельності КЗ «Ізяславський центр культурних послуг».

4. Про розгляд звіту про виконання бюджету Ізяславської міської ради за 2022 рік.

5. Про внесення на розгляд ради проєкту рішення «Про внесення змін до Програми національного спротиву та заходів з територіальної оборони Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

6. Про внесення на розгляд ради проєкту рішення «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

7. Про затвердження завдання на розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Ізяславської міської територіальної громади.

8. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Ізяславської міської субланки Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту на 2023 рік.

9. Про затвердження Плану профілактичної та інформаційно - роз’яснювальної роботи щодо попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, загибелі і травмування людей на них в Ізяславській міській територіальній громаді на 2023 рік.

10. Про видалення зелених насаджень.

11. Про надання дозволу на вчинення правочину.

12. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25  травня  2021  року  № 78.

14. Про приватизацію квартири.

15. Про надання допомоги на поховання.