Проєкти на засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради VIII скликання 18 січня 2023 року

Дата: 16.01.2023 08:47

питань, що розглядаються на засіданні виконавчого комітету

18 січня 2023 року.

1. Про затвердження плану роботи на 2023 рік відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

2. Про внесення змін до рішення виконкому від 23 грудня 2021 року № 197 «Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів».

3. Про погодження внесення змін до організаційної структури та штатного розпису КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги».

4. Про проведення конкурсів на визначення виконавців послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів на території Ізяславської міської ради.

5. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ізяславської міської ради.

6. Про утворення комісії з питань виявлення, обліку та набуття у комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини.

7. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

8. Про припинення піклування та встановлення піклування над дитиною-сиротою.

9. Про влаштування дитини-сироти до державного закладу на повне державне утримання.

10. Про затвердження списків квартирного обліку ДУ «Замкова виправна колонія (№58)».

11. Про затвердження розподілу службової квартири.

12. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

13. Про надання допомоги на поховання.