Проєкти на засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради VIII скликання 20 грудня 2022 року

Дата: 15.12.2022 08:44

питань, що розглядаються на засіданні виконавчого комітету

20 грудня 2022 року.

1. Про затвердження планів роботи структурних підрозділів міської ради на 2023 рік.

2. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 9 місяців 2022 року.

3. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2022 рік.

4. Про тарифи КП «Ізяславводоканал».

5. Про погодження штатного розпису КП «Житлокомунсервіс».

6. Про погодження штатного розпису КП «Ізяславтепломережа».

7. Про внесення на розгляд ради проєкту рішення «Про внесення змін до програми «Освіта Ізяславської громади на 2021 – 2025 роки».

8. Про внесення на розгляд ради проєкту рішення «Про затвердження Програми національного спротиву Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

9. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Ізяславської міської ради на 2023 рік».

10. Про приватизацію квартир.

11. Про затвердження висновку незалежної оцінки про вартість об’єкта комунальної власності.

12. Про надання дозволу СП «ПАРТНЕР-ПРЕС» на порушення об’єкта благоустрою.

13. Про затвердження Положення про комісію з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів Ізяславської міської ради.

14. Про подання органу опіки та піклування.

15. Про надання дозволу на вчинення правочину.

16. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

17. Про надання статусу дитини-сироти.

18. Про втрату статусу дитини-сироти та припинення опіки, піклування.

19. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо розв’язання спору про позбавлення батьківських прав.

20. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про відібрання дітей від батька без позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на їх утримання.

21. Про надання допомоги на поховання.