Проєкти на засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради VIII скликання 31 серпня 2022 року

Дата: 25.08.2022 08:32

питань, що розглядаються на засіданні виконавчого комітету

«31» серпня 2022 року.

1. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Ізяславське міське бюро технічної інвентаризації» за І півріччя 2022 року.

2. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Ізяславводоканал» за І півріччя 2022 року.

3. Про встановлення вартості харчування для здобувачів освіти Ізяславської міської ради з 01 вересня 2022 року.

4. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Ізяславської міської ради на 2021-2025 роки.

5. Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської ради на 2022 рік.

6. Про внесення змін до рішення від 27 січня 2021 року № 4 «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради».

7. Про визначення посадових осіб, уповноважених на складання приписів та протоколів за порушення законодавства у сфері благоустрою на території Ізяславської міської територіальної громади.

8. Про внесення змін до рішення від 29 червня 2022 року № 99 «Про утворення адміністративної комісії».

9. Про надання статусу дитині, позбавленої батьківського піклування.

10. Про подання органу опіки та піклування.

11. Про затвердження висновків незалежної оцінки про вартість об’єктів комунальної власності.

12. Про приватизацію квартир.

13. Про надання допомоги на поховання.

14. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.