Проєкти на засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради VIII скликання 23 грудня 2021 року

Дата: 22.12.2021 08:14

питань, що розглядаються на засіданні виконавчого комітету

«23» грудня 2021 року.

1. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Ізяславської міської ради на 2022 рік».

2. Про звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств охорони здоров’я Ізяславської міської ради за 9 місяців 2021 року.

3. Про встановлення вартості одного дня харчування дітей в закладах освіти Ізяславської міської ради на 2022 рік.

4. Про звільнення батьків від плати за харчування дітей, що відвідують заклади освіти Ізяславської міської ради на 2022 рік.

5. Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26 березня 2021 року № 38.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23 лютого 2021 року № 17.

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23 лютого 2021 року № 18.

9. Про надання згоди на вчинення правочинів.

10. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ізяславської міської ради.

11. Про затвердження висновку незалежної оцінки про вартість об’єкта комунальної власності.

12. Про погодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Експрес-Захист».

13.Про присвоєння адрес.

14. Про зняття з квартирного обліку.

15. Про надання допомоги на поховання.

16. Про створення і використання місцевого матеріального резерву Ізяславської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.