День безпечного Інтернету відзначили в закладах освіти та культури

Дата: 07.02.2023 17:30

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей, адже він - дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації й саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Разом із тим, в Інтернеті приховано чимало небезпек як для дітей, так і для дорослих.

Щороку, у вівторок другого тижня лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет-простору для наймолодших користувачів, адже кожного року зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет, та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Цьогоріч відзначення Дня безпечного Інтернету припало на 07 лютого.

Фото без описуЗаклади освіти та культури Ізяславської громади активно долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету.  У цей день цікаво і змістовно було проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення освіченості дітей з питань безпечного використання цифрових технологій.