Черговий транш гуманітарної допомоги від волонтерів логістичного центру ВП ХАЕС

Дата: 05.02.2023 15:53

Воєнні дії росії проти України призвели до того, що тисячі українців змушені були покинути рідні домівки через обстріли та гуманітарну кризу в рідних населених пунктах. Як наслідок – кілька тисяч осіб з початком повномасштабної війни знайшли свій прихисток на Ізяславщині. Станом на сьогоднішній день частина з них повернулась у рідні міста/села, а частина продовжує мешкати в нашій громаді. Та навіть за тисячі кілометрів від зони активних бойових дій вони, на жаль, не можуть відчувати себе безтурботно. Війна виснажує не тільки фізично і психологічно, а й матеріально. Статки зменшуються через брак роботи та суттєве подорожчання продуктів, а соціальні виплати далеко не завжди дають змогу покрити основні витрати.

Тож з метою підтримки переселенців періодично надходить гуманітарна допомога від різних благодійників.

У п’ятницю, 03 лютого, черговий гуманітарний вантаж від логістичного центру ВП ХАЕС скерували до Ізяславщини. Це орієнтовно 450 наборів із найнеобхіднішими продуктами харчування. У кожен набір входили поживні та ситні продукти тривалого зберігання, зокрема:  крупи, консерви, тощо.

Фото без описуТаку допомогу переселенці, які знайшли прихисток в Ізяславській громаді, отримують вже втретє. Так, це невелика, та все ж додаткова підтримка. Будь-яка гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб потрібна. Висловлюємо вдячність працівникам логістичного центру ВП ХАЕС за неодноразову підтримку й допомогу для цієї категорії людей у цей скрутний час.