На Ізяславщині стартує громадське обговорення з приводу перейменування вулиці Вокзальна в м.Ізяслав

Дата: 01.02.2023 16:50

1. Організатор громадського обговорення:

Ізяславська міська рада.

2. Найменування іменованого об’єкта в м.Ізяслав, який пропонується перейменувати:

- вулицю Вокзальна; на честь Олександра Петраківського (1988-2021) - полковника, командира роти 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, учасника російсько-української війни, Героя України, відзначеного орденом "Золота Зірка", випускника середньої школи № 2 в Ізяславі, - присвоїти вулиці найменування Героя України Олександра Петраківського.

3. Суб’єкт, що вніс пропозицію: Громадська організація «Волонтери Ізяславщини».

4. Строк проведення громадського обговорення (подання пропозицій):

З 01 лютого 2023 року до 01 квітня 2023 року.

5. Поштова та електронна адреса для надання пропозицій, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення:

30300 м. Ізяслав вул. Грушевського, 5 Ізяславська міська рада т.4-24-96  електронна пошта:  iz.mr@ukr.net

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Літвінчук Ірина Василівна, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради.

7. Подання пропозицій за формою:

Прізвище, ім’я, по батькові, адреса проживання: __________

Пропозиції з обґрунтуванням: ________________________

Міською радою здійснюється збір пропозицій фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань у письмовій/електронній формі.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради https://izyaslav-miskrada.gov.ua/ у розділі «Новини» протягом 14 днів після закінчення обговорення.

Звіт про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Вокзальна в м.Ізяслав

13.04.2023 р.