Тематичні заходи до Дня пам’яті героїв Крут на Ізяславщині

Дата: 30.01.2023 17:31

105 років тому, 29 січня 1918 року, у великій книзі історії України з'явилася нова золота, окроплена кров'ю молодих захисників Української Народної Республіки сторінка, назва якої є «Крути!».

Бій під Крутами – це героїчна й водночас трагічна подія, яка знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною власного життя, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів у черговий раз виборює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання учнівської молоді та дітей на прикладах історії державотворення, зокрема подій, що відбувались у 1918 році під Крутами.

Фото без описуДо цієї пам’ятної дати в усіх закладах освіти та культури Ізяславської громади відбулись тематичні інформаційно-просвітницькі заходи (уроки пам’яті, бесіди, години спілкування тощо).

День подвигу Героїв Крут – це  день національної ідеї, ідеї єдності і сили Української Держави! Бій під Крутами – це ідейна перемога українців.