Коли відключатимуть світло в БОСах?

Дата: 30.01.2023 16:56

З метою врегулювання питання рівномірного відключення світла по місту Ізяслав сьогодні, 30 січня, у період з 23.00 год по 24.00 год. буде відключено електромережу в мікрорайоні БОСів (фідер 10 (напруга 10 кВ)). У цьому ж мікрорайоні міста вимикатиметься електропостачання 31 січня у періоди: з 07.00 год. по 09.00 год та з 15.00 год. по 18.00 год.

Разом з тим, в мікрорайонах сільгосптехніки та заводу «Харчомаш» міста електропостачання не вимикатиметься у зв’язку з тим, що вони перебувають на спецлінії.

Крім того з 01 лютого планується запровадити 6 черг із відключенням світла у розрахунку 4 години через 4 години. А тому про додаткове відключення світла у місті громадськість буде поінформовано пізніше.

Також інформуємо, що у разі нестачі напруги в електромережі, графік відключення світла може бути змінений.