Вітання Ізяславського міського голови з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 11:16

Шановні жителі та гості Ізяславської міської територіальної громади!

Ідея об’єднатися етнічно і територіально була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом століть. Адже зовнішні сили віками рвали наш народ та Україну на шматки. Та історія показала, що українці здатні боротися та досягати поставлених цілей. Всупереч усім зусиллям 105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу». Цей факт руйнує твердження російської пропаганди, начебто Української держави не існувало, її вигадали.

А через рік, 22 січня  1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. На жаль, тоді реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності.

Сьогодні Україна продовжує боротьбу за свою незалежність. Наша мета – зберегти соборність і незалежність Батьківщини, попри негаразди та виклики сьогодення. Адже ціна нашої волі надто висока - тисячі людських жертв…

Для кожного українця поняття «цілісна та незалежна Україна» – це повернення окупованих територій України та, безперечно, Криму.

Українці завжди перемагали, коли були єдиною нацією з єдиними цінностями. Ми всі – одна країна, ми всі – єдиний народ! І де б ми не були - чи в тилу, чи в Збройних Силах України - ми всі віримо і творимо спільну Перемогу, Перемогу над російським окупантом!

Україна – непереможна!

З Днем Соборності усіх!

Слава Україні! Слава Героям!

З найкращими побажаннями

міський голова                                                           Сергій ШЛЕГЕЛЬ