Відбулось перше в поточному році засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 19.01.2023 15:38

18 січня відбулося перше в поточному році засідання виконавчого комітету, у ході якого присутні розглянули низку важливих питань.

Спершу було приділено увагу блоку освітніх питань, у результаті чого присутніми учасниками засідання затверджено: оновлений склад робочої групи для організації обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території Ізяславської міської територіальної громади; перелік закріплених територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Ізяславської громади, а також план роботи відділу освіти, молоді та спорту міської ради на поточний рік.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також були: утворення  комісії з питань виявлення, обліку та набуття у комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини, та комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ізяславщини, проведення конкурсів на визначення виконавців послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів на території громади, а також погодження внесення змін до організаційної структур  та штатного розпису КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У сфері соціального захисту населення було прийнято ряд рішень щодо захисту прав та інтересів дітей, а саме: встановлення опіки над дитиною, позбавленої батьківського піклування; припинення та встановлення піклування над дитиною-сиротою; влаштування дитини-сироти до державного закладу на повне державне утримання.

Наступним кроком було ухвалення рішень про розподіл службової квартири (працівнику правоохоронного органу) та списки квартирного обліку працівників Замкової виправної колонії (№ 58) (7 сімей із загальної черги; 3 сім'ї із осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень).

Насамкінець присутніми членами виконавчого комітету обговорено та прийнято рішення стосовно надання допомоги особам на поховання їх рідних, а також осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії російської федерації.

Усі проєкти рішень виконкому були підтримані одноголосно.