Зручний державний сервіс для бізнесу

Дата: 09.01.2023 13:24

👨🏻‍💻 Створюємо зручний державний сервіс для бізнесу. Тепер на порталі Дія можна отримати витяг з Єдиного державного реєстру (ЄДР)

Цифровізували один з найпопулярніших документів для підприємців. Отримуйте витяг з ЄДР без довгих очікувань і з меншим адмінзбором 👉🏻 https://diia.gov.ua/services/vityag-z-yedr

Що це за документ❓

Витяг з ЄДР підтверджує, що ви мали або маєте бізнес, а також містить інформацію про діяльність компанії. Він необхідний в багатьох життєвих ситуаціях підприємців. Наприклад, під час підписання договорів чи для отримання послуг у банках.

Раніше витяг отримували офлайн в реєстратора, нотаріуса чи в ЦНАПах. Потрібно було сплатити адмінзбір та чекати добу. На порталі Дія ви отримаєте документ миттєво, ще й за 100 грн замість 130 👌🏻

Зручно та швидко.

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство юстиції України за підтримки Програма EGAP, що впроваджується Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.