Заклади освіти Ізяславщини отримали технологічні «новорічні подарунки»

Дата: 05.01.2023 17:15

На Новий рік усі очікують на новорічні подарунки. «Під новорічну ялинку» закладам освіти Ізяславщини вручено 48 сучасних ноутбуків та 15 наборів School Box. Це не класичні подарунки, а реальна допомога сучасним педагогам. Адже у зв’язку із повномасштабним вторгненням окупантів на територію України та пандемією COVID-19 перед освітньою галуззю постали нові виклики.

От­ри­ма­ти су­час­ну комп’ютер­ну тех­ні­ку вда­ло­ся зав­дя­ки про­єк­ту «Забезпечення безперервності освіти в Україні» за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також у співпраці з UNICEF.

Завдяки цьому проєкту з’явилися нові можливості і для укріплення матеріально-технічної бази закладів освіти громади, і для допомоги педагогам - по­лег­ши­ти ор­га­ні­за­цію ос­вітнього про­це­су в умо­вах дис­танцій­но­го нав­чання, осу­час­ни­ти його від­по­від­но до про­це­сів дід­жи­та­лі­за­ції та циф­ро­ві­за­ції, а та­кож зро­би­ти про­цес от­ри­ман­ня знань більш дос­тупним для здо­бу­ва­чів ос­ві­ти, особливо у сільській місцевості. Так, звісно, новітні технології не можуть замінити справжнього живого спілкування, проте дають змогу робити це на належному рівні.

Тож приємно отримувати такі «подарунки» до новорічних свят.