Правила перебування у Пункті незламності

Дата: 02.01.2023 09:47

Фото без опису           Фото без опису

вул.Михельська, 32                         вул.Грушевського, 5

Населення прибуває у Пункт незламності з найбільш необхідними речами, медикаментами, засобами зв’язку та документами.

Послуги Пункту отримують громадяни, які пред’явили черговому документ, що посвідчує особу.

Обслуговування громадян в неробочі години Пункту не здійснюється.

“Бронювання” місця для своїх не передбачається та заборонено. Кожен відвідувач займає вільне місце.

Відвідувачі Пункту мають ставитися з повагою та терпінням один до одного, надавати допомогу іншим відвідувачам в разі необхідності.

Після отримання необхідних послуг громадянин має покинути Пункт, щоб інші мешканці громади могли скористатися послугами Пункту.

Громадянин має дотримуватися в Пункті правил чистоти, здійснювати прибирання за собою.

Громадянин має дотримуватися в Пункті правил пожежної безпеки, санітарних та протиепідемічних заходів.

Перебування громадян в “пункті незламності” не обмежено по часу.

В Пункті незламності  громадянам заборонено:

1. Приносити у Пункт незламності легкозаймисті речовини або речовини, що мають сильний запах, а також громіздкі речі, приводити тварин

2. Розпивати спиртні напої та знаходитися в стані алкогольного (наркотичного)      сп’яніння.

3. Палити (тютюн, електронні цигарки), запалювати без дозволу гасові лампи, свічки, вмикати подразнююче ( блимаючи ) світло

4. Залишати без догляду дітей віком до 14 років.

5. Підвищувати голос, вживати непристойні вирази, показувати непристойні жести.

6. Самовільно вмикати/ вимикати електроприлади, наявні у Пункті.

7. Самовільно ходити по службових приміщеннях Пункту.

8. Перебування громадян в “пункті незламності” не обмежено по часу.