Скасування обмежень чи "привілеїв" у новорічну ніч та свята не передбачається

Дата: 31.12.2022 00:38

На жаль, війна триває і ми не маємо права забувати про це. А тому закликаємо усіх бути максимально уважними й обережними, а також дотримуватися громадського порядку, навіть і у прийдешні новорічно-різдвяні свята.

Нагадуємо, що на території Хмельниччини, зокрема Ізяславської міської територіальної громади, продовжує діяти комендантська година. Вона триває з 00:00 години ночі до 05:00 години ранку. Під час комендантської години населенню заборонено перебувати на вулицях громади без спеціально виданих перепусток та документів, що посвідчують особу. Виняток – оголошення повітряної тривоги, рух до сховища.

Наголошуємо, що скасування обмежень чи "привілеїв" у новорічну ніч та свята не передбачається. Власникам розважальних закладів громади прохання врахувати ці обмеження під час планування режиму роботи.

Контролюватимуть дотримання всіх вимог воєнного стану працівники правоохоронних органів. Правопорушників, які ігноруватимуть обмеження, будуть притягуватися до відповідальності. Громадяни можуть повідомити до поліції про відомі їм факти ігнорування вищезазначених заборон за номером 102.

Кожен зможе своєю родиною відсвяткувати Новий рік і Різдво в межах усіх обмежень!

З вірою в Перемогу тримаємось. Це наша Україна й ми все здолаємо!