A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ІІ РІВЕНЬ ОЛІМПІЙЦІ ПОДОЛАЛИ!

Дата: 21.12.2022 20:15
Кількість переглядів: 285

Фото без опису

 

Незважаючи на нинішню важку ситуацію на території України, заклади освіти Ізяславщини докладають всіх зусиль для того, щоб діти не втрачали смаку до навчання і їм, як і довоєнний час, було цікаво здобувати нові знання, а також удосконалювати вже наявні знання та навички. І результатами такого ставлення до навчання стають перемоги на шкільних конкурсах, олімпіадах.

Цими днями завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що тривав упродовж листопада-грудня 2022 року. Найсильніші учні шкіл Ізяславщини продемонстрували гідний рівень знань та неабияку ерудицію.

А ось список талановитих олімпійців нашої громади:

 

з української мови та літератури:

 

І місце

Володимира САБАДИШИНА, учня 8 класу Михлянського ліцею (вчитель Мисюк Н.В.);

Даниїла ПАШКЕВИЧА, 9 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Бондарчук І.Л.);

Анну ЛИЧИК, ученицю 10 класу Радошівського ліцею (вчитель Нагурна В.В.);

Аліну ВЕРЕМІЄНКО, ученицю 11 класу Ізяславського ліцею № 5 імені  О.П. Онищука (вчитель Савюк Г.А., Верцінська І.В.).

 

ІІ місце

Оксану МАРТИНЮК, ученицю 8 класу Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича (вчитель Ставнійчук Г.В.);

Володимира МАКСИМЧУКА, ученя 9 класу Ізяславського ліцею № 5 імені  О.П. Онищука (вчитель Чорна С.В.);

Софію ТАРЕЛКІНУ, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Хотячук В.В.);

Аліну ГОНЧАРУК, ученицю 11 класу Михлянського ліцею (вчитель Мисюк Н.В.).

 

ІІІ місце

Катерину ДАНИЛЮК, ученицю 9 класу Ізяславського ліцею № 5 імені  О.П. Онищука (вчитель Ткаченко А.І.);

Надію МУДРИК, ученицю 10 класу Михлянського ліцею (вчитель Антончик О.А.);

Дарину ЯЦЕЙКО, ученицю 11 класу Ізяславського ліцею № 5 імені  О.П. Онищука (вчитель Заріцька Л.С., Верцінська І.В.).

 

з географії 

І місце

Тараса ЛИЧИКА, учня 8 класу Радошівського ліцею (вчитель Личик А.Л.);

Марину КАРАЩУК,  ученицю 9 класу Білівського ліцею (вчитель Андрощук І.В.);

Олександру БАРАН, ученицю 10 класу Радошівського ліцею (вчитель  Личик А.Л.);

Олексія ЛІСКОВОГО, учня 11 класу Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича (вчитель Терменська Т.М.).

 ІІ місце

Анастасію РЕПЕТЮК, ученицю 8 класу Ізяславського ліцею № 2  ім. О.Кушнірука (вчитель Яловчук Л.П.);

Наталію КАЛЬЧУН, ученицю 11 класу  Радошівського ліцею (вчитель   Личик А.Л.);

Світлану РОМАНЮК, ученицю 11 класу Михнівського ліцею (вчитель Олійник І.М.).

          

ІІІ місце

Зоряну ІЩУК, ученицю 8 класу Білівського ліцею (вчитель Андрощук І.В.).

 

з математики 

І місце

Євгенія ШУЛЯКОВА, учня 7 класу Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука (вчитель Сопронюк О.В.);

Артема ТОКАРСЬКОГО, учня 9 класу Михлянського ліцею (вчитель Калитюк Л.І.);

Софію ТАРЕЛКІНУ, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Ряба Л.Д.).

ІІ місце

Аліну ДАНИЛЮК, ученицю 8 класу Радошівського ліцею (вчителі Валентюк А.В., Сугоняко Ж.В.);

Павла ЧМЕРУКА, учня 9 класу Ізяславської гімназії № 4 імені Василя Кобернюка (вчитель Морозюк Н.О.);

Максима НАЙДЮКА, учня 10 класу Ізяславського ліцею № 5 імені  О.П. Онищука (вчитель Красножон К.В.);

Світлану РОМАНЮК, ученицю 11 класу Михнівського ліцею (вчитель Бондарук Г.О.).

 

ІІІ місце

Дмитра КУШНІРУКА, учня 8 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Бабанська О.Д.);

Володимира МАКСИМЧУКА, учня 9 класу Ізяславського ліцею № 5 імені  О.П. Онищука (вчитель Задворна Т.В.).

 

з історії

І місце

Маргариту КОЛОС, ученицю 8 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Розомюк Н.П.);

Олександру БАРАН, ученицю  10 класу Радошівського ліцею   (вчитель Літвінчук Н.Б.);

Анну КОЛОМІЙЧУК,  ученицю 11 класу Радошівського ліцею   (вчитель Літвінчук Н.Б.).

 

ІІ місце

Любомира КУЗЬМУКА, учня 8 класу Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Островська Ю.О.);

Катерину НИКОЛАЙЧУК, ученицю 10 класу Михлянського ліцею    (вчитель Арсенюк С.В.);

Світлану РОМАНЮК, ученицю 11 класу Михнівського ліцею (вчитель Суліма І.Б.).

 

ІІІ місце

Поліну КАЛЕНЮК, ученицю  8 класу Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Островська Ю.О.);

Софію ТАРЕЛКІНУ, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука  (вчитель Марченко В.В.);

Павла СЛАВІКОВСЬКОГО, учня 11 класу  Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука (вчитель Розомюк Н.П.);

Олексія ЛІСКОВОГО, учня 11 класу Ізяславського ліцею №1 імені Мирослава Поповича  (вчитель Буйніцька Л.І.).

 

з біології

І місце

 Лауру КЛИМЧУК, ученицю 8 класу Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука (вчитель  Рабчевська О.Р.);

Павла МЕЛЬНИКА,учня 9 класу Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука (вчитель  Рабчевська О.Р.).

 

ІІ місце

 Вікторію РАДКОВСЬКУ, ученицю 8 класу Білогородського ліцею (вчитель Синюк І.О.);

Олексія ГОНЧАРУКА, учня 9 класу Радошівського ліцею  (вчитель Придачук Л.О.);

Софію ТАРЕЛКІНУ, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Кравченко О.Л.).

 

ІІІ місце

Яну ЗАХАРЧУК, ученицю 8класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Кравченко О.Л.);

Каріну ЦИМБАЛЮК, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука (вчитель  Рабчевська О.Р.).

 

з  трудового навчання

ІІ  місце

Дарію МАРУЩАК, ученицю 9 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчитель Романюк О.В.);

 Катерину Якобчук, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (вчительРоманюк О.В.).

 

ІІІ місце

Софію КУЗЬМУК, ученицю 9 класу Михлянського ліцею (вчитель Васильчук Н.М.).

 

з фізики 

І місце

Тараса ЛИЧИКА,  учня 8 класу Радошівського ліцею (вчитель Горох Л.Р.);

Артема ТОКАРСЬКОГО, учня 9 класу Михлянського ліцею (вчитель Яремчук Н.П.);

Дмитра РАДКЕВИЧА, учня 11 класу Ізяславського ліцею № 5 ім. О.П. Онищука (вчитель Онищук В.М.).

 

ІІ місце 

 Любомира КУЗЬМУКА, учня 8 класу Ізяславського ліцею № 5 ім. О.П. Онищука (вчитель Онищук В.М.);

Ольгу ЗАДВОРНУ, ученицю 9 класу Ізяславського ліцею № 5 ім. О.П. Онищука (вчитель Головата С.І.);

Лазара ДУКАЧА, учня 10 класу Михлянського ліцею (вчитель Яремчук Н.П.).              

 

ІІІ місце

 Софію ТАРЕЛКІНУ, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею № 2 ім.О.Кушнірука (вчитель  Лисай О.Д.).

 

з хімії

 

ІІІ місце

 Аліна КИЧАТА, учениця 8 класу Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука (вчитель Бізюк Л.С.)

 

з інформатики

І місце

 Володимир МАКСИМЧУК, учень  9  класу Ізяславського  ліцею № 5 імені О.П.Онищука (вчитель Задворний  О.К.).

 

з правознавства

І місце

Катерину ДАНИЛЮК, ученицю 9 класу Ізяславського ліцею №5 імені О.П. Онищука  (учитель Островська Ю.О.).

 

з англійської мови

І місце

Діана ШУЛЬГУ, ученицю 9 класу Ізяславського ліцею №1 імені Мирослава Поповича  (вчитель Близнюк  Л.І.);

Анну ЛИЧИК, ученицю 10 класу Радошівського ліцею   (вчитель  Ярохіна Я.В.);

Аліну  ВЕРЕМІЄНКО, ученицю 11  класу Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Плаксій І.П.).

 

ІІ місце

Катерину ДІДИЧ, ученицю 9 класу Ізяславського ліцею №1 імені Мирослава Поповича  (вчитель Близнюк  Л.І.);

Любомира ПРОКОПЮКА, учня 9 класу Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука (вчитель Білик Н.М.);

Софію ТАРЕЛКІНУ, ученицю 10 класу Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука  (вчитель Карпіна О.В.);

 Вікторію ТАРНАВСЬКУ, ученицю 11 класу Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука (вчитель Білик Н.М.).

 

ІІІ місце

Володимира МАКСИМЧУКА, учня 9  класу Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Якушевська Н.М.);

Володимира ШЕВЧЕНКА, учня 9 класу Михлянського ліцею  (вчитель Березніцька Т.Б.)

Тимофія ТОМАШЕНКА, учня 9 класу Білогородського ліцею (вчитель Заєць Г.М.);

Альону НЕЧИПОРУК, ученицю 10  класу Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука (вчитель Плаксій І.П.)

Діану МАРГАРЯН, ученицю 10 класу Білогородського ліцею (вчитель Заєць Г.М.);

Ліліт МАРГАРЯН, ученицю 11 класу Білогородського ліцею (вчитель Заєць Г.М.).

 

 

з інформаційних технологій

І місце

Олексія ГОНЧАРУКА, учня  9 класу Радошівського ліцею (вчитель Валентюк А.В.);

ІІІ місце

Дениса ЮЗИЧА, учня 9 класу  Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука (вчитель Бородько І.О.);

Максима СТЕПАНЯНА, учня 9 класу  Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука (вчитель Бородько І.О.).

 

Дякуємо кожному педагогічному працівнику за титанічну працю з учнями в підготовці до інтелектуальних змагань; керівникам закладів загальної середньої освіти, які доклали максимум зусиль для створення безпечних умов під час проведення олімпіади; учням та їх батькам - за сміливість, наполегливість та велику інтелектуальну працю.

Бажаємо миру та найшвидшої перемоги України, щоб успішно розвивати таланти наших дітей та вести їх до творчих, інтелектуальних перемог!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь