Вітання міського голови з Днем працівників суду України!

Дата: 15.12.2022 09:00

Шановні судді та працівники апаратів судів!

Щорічно 15 грудня Україна відзначає День працівників суду – день, який об’єднує всіх, хто своєю самовідданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму і захисту прав людини.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від Вас, суддів та працівників судових органів, відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості ідеалам справедливості, законності та добра. Без критичної маси носіїв цих людських і професійних чеснот жодна реформа, яку б благородну мету вона не ставила, залишиться нереалізованою.

Цей рік став найважчим за усю історію незалежної нашої держави. Він увійде в історію України, як рік важких випробувань міцності нашої держави, згуртованості нації та сили духу українців. Виклики, які постали перед країною, були складними, та, інколи, здавались не вирішуваними. Однак ми неодмінно впораємось і продовжуємо боротись, кожен на своєму фронті.

Тож нехай довіра до інституту судової системи зростатиме з кожним днем, а ваша діяльність приноситиме стабільність та громадянський мир. Адже саме від вашої принциповості, стійкості та професіоналізму, від вашої складної праці у ці доленосні для нашої Батьківщини часи, залежить перемога справедливості не лише в Україні, а й у всьому світі.

Разом до перемоги! Слава Україні!

З повагою

міський голова                                                                 Сергій Шлегель