Знову Ізяславська міська територіальна громада зазнала непоправної втрати

Дата: 13.12.2022 14:15

З кожною трагічною звісткою з новою силою боляче відгукується у наших серцях… Знову Ізяславська міська територіальна громада зазнала непоправної втрати – у важких боях з російськими окупантами загинув ще один новітній Герой, солдат, гранатометник гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону, білогородчанин Дерда Ярослав Миколайович. Життя вольового та мужнього воїна обірвалось 11 грудня 2022 року під час відбиття штурмових дій противника у найгарячішій точці цієї війни – на Донеччині. Ярославу виповнилося всього лиш 41 рік, попереду ще ціле життя.

Із перших днів повномасштабної війни наш воїн-земляк пішов добровольцем захищати рідну землю від окупанта. Хоробрий воїн захищав не тільки Україну, а й кожного з нас, нашу свободу та незалежність.

На жаль, ненависна війна з росією забирає життя вірних синів та доньок України, в яких попереду мало б бути мирне та щасливе життя.

Без чоловіка залишилась дружина, без батька - донька, друзі - без вірного товариша.

У ці скорботні дні вся Ізяславська міська територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині Ярослава. Туга й біль переповнюють серця кожного мешканця Ізяславщини, ненька-Україна втратила свого відважного захисника. Пам’ять про нашого земляка, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях.

Герої не вмирають… Покинувши поле бою на землі, вони стають ангелами і поповнюють небесний легіон, продовжуючи оберігати свою родину, рідну Україну та свій народ. Вічна і світла пам’ять нашому новітньому Герою!

Про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого земляка та чину поховання воїна буде повідомлено додатково.