Відтепер ще більше адміністративних послуг в одному місці!

Дата: 12.12.2022 15:41

Центр  надання адміністративних послуг Ізяславської міської ради розширив перелік своїх послуг. Наразі для жителів Ізяславщини доступні 238 послуг. Адже економія часу та покращення якості надання адміністративних послуг – основні пріоритети взаємодії Центру надання адміністративних послуг Ізяславської міської ради із іншими органами влади. Оновлений перелік затвердили 29 листопада депутати міської ради.

Серед нових доступних послуг: реєстрація (облік) об’єкта (об’єктів) підвищеної небезпеки в Державному реєстрі (Журналі обліку) об’єктів підвищеної небезпеки; виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру (Журналу обліку) об’єктів підвищеної небезпеки. Ці послуги надаватимуться Шепетівським районним управлінням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Крім того, з 01 грудня у Центрі з надання адміністративних послуг міської ради можна отримати послуги Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, а саме: надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива; призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб; призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг. Раніше ці послуги надавалися  управлінням соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації.

Із повним переліком адміністративних послуг, які здійснюватимуться  через Центр надання адміністративних послуг Ізяславської міської ради, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради https://izyaslav-miskrada.gov.ua/informacijni-kartki-14-03-08-07-02-2022/. У разі необхідності консультацію спеціалістів можна отримати за контактами: (03852) 4-00-09 та (03852) 4-19-27.