Народний  депутат України вручила відзнаки волонтерам Ізяславщини

Дата: 11.12.2022 16:12

Цими днями до Ізяславщини завітала народний  депутат України Олена Копанчук, щоб привітати зі святом тих, хто з перших днів війни об’єднався, щоб допомогти мужнім захисникам  під час активних бойових дій наближати нашу перемогу, - волонтерів Ізяславської міської територіальної громади, а саме:

трудовий колектив  Ізяславського будинку культури (директор – Костюк Ігор Володимирович);

трудовий колектив Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи (директор -  Божкевич Сергій Васильович);

колектив Міністерства "Добрих справ" Держави "Лідер" (учнівське самоврядування Ізяславського ліцею № 1 ім.М.Поповича) (керівник – Притульська Наталія Василівна).

Вручаючи відзнаки, народний депутат подякувала волонтерам за їхню без перебільшення важку та надважливу роботу, а також зазначила, що пишається волонтерами Ізяславщини та без їх всебічної підтримки нашим військовим було б дуже важко боронити Батьківщину. Крім того висловила сподівання, що вже скоро будемо відзначати ще одне свято завдяки нашим оборонцям та волонтерам – День Перемоги України над російськими окупантами, адже наш народ незламний та з почуттям гідності.