«Хустку одягаю - Перемогу закликаю»

Дата: 07.12.2022 17:20

Сьогодні, 7 грудня, -  Всесвітній день української хустки. Цьому неофіційному святу лише чотири роки і за цей короткий проміжок часу воно завоювало серця не лише українок, а всіх представниць прекрасної статі, хто цінує українську культуру. Бо хустка — то більше, ніж просто головний убір, це історія — доля на уквітчатому полотні. Українська хустка, як і пісня та вишиванка – є генетичним кодом нашої нації.

Цей автентичний аксесуар вражає своєю красою, він — поза часом. Адже такої кількості кольорів, орнаментів, мережив і прихованих сенсів, зображених на малюнках не має головний убір жодної країни світу!

Не зважаючи на «молодість», у свята вже є свої традиції. У цей день проводяться майстер-класи, конкурси на вміння зав’язувати хустинку (тільки в Україні існує декілька десятків технік зав’язування) та флешмоб «Зроби фото з хусткою». Дівчата та жінки різного віку, роду занять постять у соціальних мережах свої фото та відео, вшановуючи один з головних національних оберегів.

Цей надскладний рік лише підсилив значення свята, що є символом родинності. Цьогорічний флешмоб проходив під назвою: "Хустку одягаю - Перемогу закликаю". Долучившись до онлайн-марафону, цими днями чарівні панянки Ізяславщини продемонстрували красу автентичного аксесуару, шану та підтримку віковічних українських традицій, а також  незламність нашого народу в боротьбі за мир та Перемогу!

Гортайте карусель https://drive.google.com/drive/folders/1JO4NK0cjjF3HbwU9Z7g8nRdUjB2ugkrr?usp=sharing