31-а річниця від дня проведення Всеукраїнського референдуму щодо підтримки Акта незалежності України

Дата: 01.12.2022 11:52

31 рік тому, 1 грудня, відбулася доленосна для України подія – Всеукраїнський референдум, на якому більшість громадян України висловилась на підтримку Акта незалежності України. Його підтримали 90% українців з усіх куточків України, не лишивши для світової спільноти жодних сумнівів, що український народ хоче мати свою самостійну державу, що всі ми єдині у цьому бажанні, незалежно від мови, статі та віросповідання.

Саме 1 грудня наша незалежність стала реальністю, адже якщо рішення Верховної Ради могло бути скасоване, то рішення референдуму скасувати не міг ніхто.

Сьогодні вже виросло ціле покоління українців, які народилися самі і виховують дітей у вільній Україні, не уявляючи, що може бути інакше.

Та на жаль, нам, українцям, знову доводиться проходити крутим і тернистим шляхом до істинної незалежності, адже вороги не бажають нас бачити вільними й щасливими…

Проте тепер, коли ми вкотре доводимо на полі бою своє право на існування, право жити у вільній, незалежній державі, це волевиявлення набуває особливого значення, адже жителі усіх без виключення регіонів України – від Криму до Галичини – були й залишаються єдині у своєму прагненні.

Увесь цивілізований світ побачив український народ об’єднаним заради здобуття власної державності. Ми - нація нескорених і незламних, сильних і сміливих!

Україна була, є і буде! І довгоочікувана перемога над окупантами буде неодмінно за нами!

«ТАК» - за всю Україну, за рідну землю, за нашу свободу!