Проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 29.11.2022 16:08

Минулого тижня під керівництвом міського голови Сергія Шлегеля відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто понад два десятки питань порядку денного.

У першу чергу члени виконкому приділили увагу питанням внесення на розгляд ради проєктів рішень: «Про припинення комунального закладу «Ізяславський будинок культури» Ізяславської міської ради шляхом ліквідації», «Про припинення комунального закладу «Ізяславський історико-краєзнавчий музей» Ізяславської міської ради шляхом ліквідації», «Про створення комунального закладу «Ізяславський центр культурних послуг» Ізяславської міської ради», «Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку на території Ізяславської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», «Про внесення змін до програми «Територіальна оборона  на 2022 рік», «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської ради на 2022 рік», «Про затвердження Переліків вулиць сіл Поліське, Михнів, Нечаївка».

Традиційно членами виконкому було  розглянуто звіти про виконання бюджету Ізяславської міської ради, а також фінансових планів КП «Ізяславводоканал» та КП «Ізяславтепломережа» за 9 місяців 2022 року, а також затверджено фінансовий план на 2023 рік КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня».

Крім того присутніми учасниками було обговорено блок питань щодо утворення та оновлення складу окремих комісій при міській раді, а саме: внесення змін до складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Ізяславської міської ради та адміністративної комісії, утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги», а також утворення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів Ізяславської міської ради, головне завдання якої – завершити процес дерусифікації (відмовитись від назв об’єктів, які увіковічнюють представників та події країни, що розпочала повномасштабну війну проти України та здійснює геноцид нашого народу).

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також були: погодження штатного розпису КП «Сошне», впорядкування квартирного обліку та затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м.Ізяслав. Ці Правила розроблено з метою захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд; запобігання псуванню обладнання систем водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств; гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів; гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище; гарантування, що осад може бути утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб.

Правила є обов’язковими як для КП «Ізяславводоканал» Ізяславської міської ради, яке надає послуги з централізованого водовідведення та очищення стічних вод, так і для юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб - підприємців, фізичних осіб, що проводять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, власників нежитлових приміщень, які скидають стічні води до системи централізованого водовідведення або безпосередньо на очисні споруди системи централізованого водовідведення.

Правилами передбачені більш жорсткі вимоги до якості стічних вод, що скидаються споживачами у міську каналізаційну мережу, шляхом встановлення допустимих показників якості стічної води споживачів і допустимих концентрацій забруднень.

Згідно з прийнятим рішенням, фахівці КП «Ізяславводоканал» мають забезпечити контроль за дотриманням вимог Правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення м.Ізяслав, а також переглянути та привести у відповідність до Правил діючі договори про приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.

Далі учасники зібрання перейшли до блоку питань соціальної сфери. На порядок денний було винесено питання щодо: надання дозволу на вчинення правочину; відмови в наданні дозволу на вчинення правочину; затвердження висновку органу опіки та піклування щодо розв’язання спору про визначення способу участі батька у вихованні дитини.

Відповідно до звернень жителів громади учасниками зібрання обговорено та прийнято рішення стосовно надання допомоги особам на поховання їхніх рідних, у тому числі тих, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії російської федерації.