До уваги громадськості!

Дата: 29.11.2022 10:27

Через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об’єкт малої приватизації, окреме майно – нежитлова будівля з прибудовою літера 1,А загальною площею 80,2 кв. м, хлів літера Б, гараж літера Б1, заправка літера В, хлів літера Г, криниця, за адресою: Хмельницька область, Шепетівський  р-н, с. Щурівці, вул. Березна, 31, що обліковується на балансі Ізяславської районної державної лікарні ветеринарної медицини, код за ЄДРПОУ 00711617.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький,  вул. Соборна, 75, тел. (067)2537648.

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на  сайті: privatization.gov.ua

За матеріалами Регіонального відділення Фонду державного майна

України по Вінницькій та Хмельницькій областях